Τρίτη, 14 Δεκεμβρίου 2010

Δείτε την λίστα με τους εκλεγμένους από την ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Νίκαιας - Ρέντη


Δείτε την λίστα με τους εκλεγμένους από την ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Νίκαιας - Ρέντη





 



ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
Από τον επιτυχόντα συνδυασμό τακτικοί μεν:
1. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ (ΠΡΟΚΟΠΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΙΧΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΑΔΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΝΙΔΟΥ- ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
12. ΛΑΓΟΥΜΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13. ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
14. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15. ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
16. ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
18. ΡΟΥΜΙΑΝ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
20. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
21. ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΑΔΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22. ΜΑΛΤΕΖΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Αναπληρωματικοί δε οι:
1. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΚΑΠΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΤΑΣΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΚΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Συμβούλους Δημοτικής Κοινότητας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
Από τον επιτυχόντα συνδυασμό τακτικοί μεν οι:

1. ΔΕΡΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΙΖΥΡΙΔΟΥ-ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΒΕΛΟΥΚΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
6. ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΥΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί δε οι:

1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΑΜΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΣΚΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ
1) Από τον επιτυχόντα συνδυασμό τακτικοί μεν οι:
1. ΚΟΥΦΑΤΖΙΔΟΥ-ΤΣΙΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί δε οι:
1. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΝΝΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΖΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
4. ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΕΝΤΗ
Από τον επιτυχόντα συνδυασμό τακτικοί μεν οι:

1 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΜΑΥΡΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
4 ΒΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΙΒΕΤΤΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Αναπληρωματικοί δε οι:
1. ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙ του ΑΡΑΜ
4. ΜΙΚΑΕΛΙΑΝ ΑΡΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΤΟΥΚΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δείτε την λίστα με τους εκλεγμένους από την ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Νίκαιας - Ρέντη